Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ryder

19. 6. 2014

 Paw-patrol-ryder

Oblíbená hláška:Tlapky uš se ženou,Všechny tlapki do centrály,Na moto centrálu,Tlaki do tlapkátoru,Tlapki připraveni do akce,Odvážné tlapky uš se ženou,Dikoliv je potřeba stačí štěknout (plácnout) o pomoc,Vůbec žadná práce neodolá naši tlapce,Mořská hlídka už se řene,Všechni Tlapky do plažové věže,Mocné tlapky a kočičí párty do centrální,Mocné tlapky a kočičí párty už se řenou

 

To, co dělá Ryder v každé epizodě, je pro dokončení práce zásadní. Kromě toho, že je jeho lidským přítelem, tento charismatický vůdce ví o všech dovednostech každého člena PAW Patrol. Vede všechny mise, ale je si jistý, že hlídka je víc než tlapky. Jsou to štěňátka, která mohou být připravena reagovat na volání a pomoci vyřešit cokoli. Pokud je Ryder upozorněn na problém nebo je sám svědkem nouzové situace, upozorní tým prostřednictvím jejich přívěsků značek . Všichni se hlásí k základně a seřadí se a milý a chytrý chlapec říká, kdo je nejlepší štěně pro tuto práci, a identifikuje dovednosti, které se nejlépe hodí pro misi. Na konci mise ho uslyšíte nadšeně říkat: „Kdykoli máte potíže, jednoduše zaříkejte o pomoc!“ Při používání svého terénního vozidla vypadá tak skvěle. Je schopen zvládnout jakýkoli rozmanitý terén, který mise vyžaduje, dokonce i sníh. Ryder je mistr technologie a vybavuje štěňátka nejúžasnějšími high-tech gadgety. Vždy ví, co má dělat. Pod jeho vedením „PAW Patrol bude na dvojnásobku, kdekoli bude problém“ . Série sleduje Rydera, který má k nadlidským schopnostem velmi daleko, ale je tak chytrý, že vždy vede tým k dosažení cíle. Týmová práce bude klíčem k pomoci lidem v Adventure Bay.

 

 

Ryder je vůdce, zachránce, a učitel mláďat Tlapek. Má srdce ze zlata, can-do-duch a dovednosti PAW Patrol potřebuje získat práci! Během záchrany můžete chytit Rydera na jeho hi-tech vodní skútr, který transformuje do ATV a sněžném skútru.

Je to paníček psů,kluk  Ryder vede psí smečku zachranaru známou Tlapkova patrola.Společně plní zapleklité úkoly,aby ochránil pobrzní městečko před zkázou...

Ryder  je mladý kluk a je jednou z hlavních postav v televizním seriálu,Tlapková patrola . On je vůdce titulární skupiny tlapky. 

  

 Ryder je mladý, marnotratný 10 let staré chlapec, který je vůdcem PAW Patrol. V případě nouze, volá a vede štěňata na misích, které pomáhají občanům Adeture Bay.

  

 "Ryder je vůdce, zachránce, a učitel mláďat Tlapek. Má srdce ze zlata, can-do-ducha a dovednosti PAW Patrol potřebuje získat práci během záchrany můžete chytit Ryder na jeho hi-tech ATV!, Že transformace do vznášedla a sněžném skútru. 

 "Ryder je velmi inteligentní. Trénoval každé z mláďat na jejich vlastní konkrétní pracovní místo (např.Marshall  jako hasič pes,Chese   jako policejní pes atd.) a on vynalezl všechny gadgets používaných Tlapky týmu.Dokonce vyučován každý štěně, jak používat své vlastní miniaplikace. V případě nouze, Ryder zná řešení jednotlivých problémů a také ví, které štěňe je potřebné v každé misi.

 Během misí, Ryder je vidět ve všech epizodách jako velmi klidný a klidný. On je také velmi vyspělý, trpělivý a přátelský, což mu získává důvěru a loajalitu všech mláďat Tlapek, a to z něj dělá dobrý vůdce Tlapek Patrol. Přestože Ryder je zralý, když je ještě dítě, a v některých případech může být hravý a dětinský občas.

 On říká, že má zamilovanost  Katie, když byl viděn tlačí ji na houpačce.

 Ryder má bílou pleť, tmavě hnědé vlasy a hnědé oči. Nosí červenou, bílou, žlutou a modrou vestu, která pokrývá bílý triko s dlouhým rukávem. On také nosí modré džíny a má modré a bílé boty. On není tak vysoký jako u dospělých postav.

 Během misí, Ryder nosí high-tech bundu, která má stejné barvy jako vestu. Během podvodní mise, Ryder nosí potápění oblek, který má také stejné barvy jako vestu.

Tlapet (Pup-Pad) (také známý jako tlapkový tablet), je jedním z Ryder v gadgets. Vzhled Pup-Pad podobá a má podobné funkce normálního elektronické tablet, ale Pup-Pad má funkci volat lidi a jejich synchronizaci a připojen k Každá tlapa Patrol štěněte límcem. Má speciální posuvný mechanismus, který Ryder používá tento zavolat PAW Patrol tým. To je také připojen k projektoru v The Lookout , Ryder ATV a Ryder vestu. To je vidět ve všech epizodách PAW Patrol.

 PupPadSlideŠtěně

 ATV je Ryder vozidla. Jedná se o velmi high-tech vozidla, které může transformovat do tří režimů, režimu ATV, režim vznášedla a režimu skútr. Režim ATV je výchozí režim ATV. To je používáno jako forma dopravy se dostat kolem Adveture Bay. Režim Vznášedlo je druhý režim ATV a to obvykle používají ve vodních cest. Režim Skútr je třetí režim ATV a používán v misích sněhu související. Stejně jako Ryder Pup-Pad, to je vidět ve všech epizodách tlapek.

 Kabát, který Ryder nosí během mise je high-tech gadget. Bunda může být přeměněn na záchranné vesty při vodních cest, a to je synchronizován s Ryder Pup-Pad. To je vidět ve všech epizodách PAW Patrol.

  

 

 Ryder má dovednosti a schopnosti vůdce. Ryder je velmi inteligentní. Je schopen vyřešit jakýkoliv problém, který se vyskytuje v Adventure Bay. Ryder je velmi organizovaná a on je vždy připraven pro každou misi.

 Ryder prošel školení pro jakékoliv mimořádné události. Také v epizodě, Ryder byl schopen provádět akrobatické kotrmelce.

 Ryder je opravdu zručný ve vynalézání a opravy gadgets. On je viděn v několika příležitostech, kterým se do své ATV nebo gadgets štěně je. On také ví, jak ovládat všechna zařízení a pomůcek tlapky Patrol.

 

Seznamte se Ryder

 Ryder je vůdce, zachránce, a učitel mláďat. Má srdce, může-do-duch a dovednosti PAW Patrol potřebuje stihnout práci! Během záchrany můžete chytit Ryder na jeho hi-tech skútr, který transformuje do ATV a sněžných skútrů.